VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Perspektywy wykorzystania roślin w nauce i przemyśle” (online)
Już 17 października 2025 roku odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Perspektywy wykorzystania roślin w nauce i przemyśle”.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji poświęconej roślinom oraz ich zastosowaniu w nauce i przemyśle, w szczególności medycznym i farmaceutycznym. Rośliny oraz substancje z nich pozyskiwane stanowią nieodłączną część każdego aspektu życia człowieka, zaczynając od pożywienia, poprzez np. tekstylia i kosmetyki, a na substancjach o właściwościach leczniczych kończąc. Część gatunków roślin jest bardzo dobrymi organizmami modelowymi.
Do uczestnictwa w Konferencji zapraszamy specjalistów, naukowców, w tym także studentów i doktorantów zainteresowanych interdyscyplinarną wymianą doświadczeń z zakresu tematyki Konferencji.
Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem.