W jaki sposób mogę skontaktować się z Fundacją TYGIEL?

Rekomendowane:
– wysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@fundacja-tygiel.pl,
– telefon pod numerem: 510-897-570,
– wizyta w siedzibie Fundacji TYGIEL (zazwyczaj od poniedziałku do piątku między 8:00 a 15:00, jednak rekomendujemy wcześniejsze umówienie terminu mailowo bądź telefonicznie)

Czym zajmuje się Fundacja TYGIEL?

Fundacja TYGIEL zajmuje się promocją nauki, edukacji i szeroko rozumianego rozwoju m.in. poprzez organizację wydarzeń o charakterze naukowym i biznesowym, rozpoczynając od przygotowania koncepcji, przez rejestrację uczestników, po przygotowanie samego wydarzenia, zapewnienie materiałów i realizację pozostałych działań/zobowiązań po zakończeniu wydarzenia.

Czy Fundacja TYGIEL to jednostka naukowa?

Nie, Fundacja TYGIEL to organizacja pozarządowa działająca w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego i edukacji.

Kto nadzoruje Fundację TYGIEL?

Fundacja TYGIEL podlega pod MEiN.

Czy Fundacja TYGIEL współpracuje z jednostkami naukowymi?

Tak.

Jak zostać Ambasadorem Fundacji TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu). Mile widziane będzie przygotowanie kilku słów o sobie, swojej motywacji w podjęciu roli Ambasadora oraz dyspozycyjności.

Czy jako jednostka naukowa, firma, osoba prywatna mogę nawiązać współpracę z Fundacją TYGIEL?

Tak, zapraszamy do kontaktu mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania).

Jak zostać sponsorem konferencji organizowanej przez Fundację TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście, tym samym określimy czy współpraca jest możliwa, a jeżeli tak to doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Czy podczas organizowanych wydarzeń mogę przedstawić swój produkt?

Decyzja ustalana jest indywidualnie w zależności od charakteru produktu i profilu działalności firmy. Prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy Fundacji TYGIEL wraz z krótkim opisem produktu i firmy.

Jak zostać patronem honorowym/medialnym wydarzeń organizowanych przez Fundację TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu), tym samym określimy czy współpraca jest możliwa, a jeżeli tak to doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Czy Fundacja TYGIEL organizuje tylko wydarzenia o charakterze naukowym?

Nie, Fundacja TYGIEL organizuje także szkolenia i konferencje biznesowe. Prowadzimy także działalność wydawniczą.

W jaki sposób zgłosić swoją chęć pracy w Fundacji TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu). Mile widziane będzie przygotowanie kilku słów o sobie oraz swojej motywacji w podjęciu pracy w Fundacji TYGIEL