Często zadawane pytania

W jaki sposób mogę skontaktować się z Fundacją TYGIEL?

Rekomendowane:
– wysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@fundacja-tygiel.pl,
– telefon pod numerem: 510-897-570,
– wizyta w siedzibie Fundacji TYGIEL (zazwyczaj od poniedziałku do piątku między 8:00 a 15:00, jednak rekomendujemy wcześniejsze umówienie terminu mailowo bądź telefonicznie)

Czym zajmuje się Fundacja TYGIEL?

Fundacja TYGIEL zajmuje się promocją nauki, edukacji i szeroko rozumianego rozwoju m.in. poprzez organizację wydarzeń o charakterze naukowym i biznesowym, rozpoczynając od przygotowania koncepcji, przez rejestrację uczestników, po przygotowanie samego wydarzenia, zapewnienie materiałów i realizację pozostałych działań/zobowiązań po zakończeniu wydarzenia.

Czy Fundacja TYGIEL to jednostka naukowa?

Nie, Fundacja TYGIEL to organizacja pozarządowa działająca w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego i edukacji.

Kto nadzoruje Fundację TYGIEL?

Fundacja TYGIEL podlega pod MNiSW.

Czy Fundacja TYGIEL współpracuje z jednostkami naukowymi?

Tak.

Jak zostać Ambasadorem Fundacji TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu). Mile widziane będzie przygotowanie kilku słów o sobie, swojej motywacji w podjęciu roli Ambasadora oraz dyspozycyjności.

Czy jako jednostka naukowa, firma, osoba prywatna mogę nawiązać współpracę z Fundacją TYGIEL?

Tak, zapraszamy do kontaktu mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania).

Jak zostać sponsorem konferencji organizowanej przez Fundację TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście, tym samym określimy czy współpraca jest możliwa, a jeżeli tak to doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Czy podczas organizowanych wydarzeń mogę przedstawić swój produkt?

Decyzja ustalana jest indywidualnie w zależności od charakteru produktu i profilu działalności firmy. Prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy Fundacji TYGIEL wraz z krótkim opisem produktu i firmy.

Jak zostać patronem honorowym/medialnym wydarzeń organizowanych przez Fundację TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu), tym samym określimy czy współpraca jest możliwa, a jeżeli tak to doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Czy Fundacja TYGIEL organizuje tylko wydarzenia o charakterze naukowym?

Nie, Fundacja TYGIEL organizuje także szkolenia i konferencje biznesowe. Prowadzimy także działalność wydawniczą.

W jaki sposób zgłosić swoją chęć pracy w Fundacji TYGIEL?

Należy zgłosić się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu). Mile widziane będzie przygotowanie kilku słów o sobie oraz swojej motywacji w podjęciu pracy w Fundacji TYGIEL

Czy można jednocześnie zarejestrować się na kilka wydarzeń organizowanych przez Fundację TYGIEL?

Tak, jednak do każdego zgłoszenia należy wypełnić oddzielnie formularz rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu.

Jak Fundacja TYGIEL może pomóc mi w organizacji mojej konferencji?

Tak, Fundacja TYGIEL może zająć się przygotowaniem np. materiałów konferencyjnych, książki abstraktów, monografii naukowej, kampanii reklamowej, strony internetowej, ulotek, plakatów, dystrybucją informacji o wydarzeniu itd., jak i kompleksową organizacją wydarzenia.

Mam pomysł na konferencje. Czy mogę liczyć na pomoc w jej organizacji?

Tak, zgłoś się do nas mailowo, telefonicznie bądź osobiście (prosimy o wcześniejsze umówienie terminu). Mile widziane będzie przygotowanie kilku słów o projekcie oraz oczekiwaniach, jakie zadania mamy wykonać.

Gdzie znajdę informacje na temat konferencji organizowanych przez Fundację TYGIEL?

W zakładce „Wydarzenia” są wszystkie wydarzenia, szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronach poszczególnych wydarzeń.

Czy Fundacja TYGIEL organizuje wydarzenia tylko w Lublinie?

Nie, wydarzenia odbywają się w różnych miastach.

Jak zarejestrować się na konferencję organizowaną przez Fundację TYGIEL?

Należy wypełnić formularz rejestracji uczestnictwa w konferencji, dostępny na stronie wydarzenia w zakładce rejestracja. Każde wydarzenie i każda jego edycja ma dedykowany formularz rejestracji.

Mam pytania dotyczące jednej z konferencji. Czy przesłać je na adres Fundacji TYGIEL?

Rekomendujemy, aby zapytania odnośnie konkretnej konferencji, kierować na adresy mailowe tych wydarzeń. Skrzynki mailowe konferencji są obsługiwane w sposób ciągły, nawet po zakończeniu wydarzenia. Jednak niezależnie od tego gdzie zostanie przesłane pytanie postaramy się na nie odpowiedzieć możliwie wyczerpująco i kompleksowo.

Konferencja już się odbyła, mam jednak dalsze pytania. Czy przesłać je na adres mailowy Fundacji TYGIEL?

Skrzynki mailowe konferencji są obsługiwane w sposób ciągły, nawet po ich zakończeniu. Dlatego rekomendujemy przesłanie ich na adres mailowy dedykowany wydarzeniu.

Czy Fundacja TYGIEL wystawia faktury VAT?

Tak, Fundacja TYGIEL wystawia faktury VAT.

Czy Fundacja TYGIEL wystawia faktury pro forma?

Tak, na prośbę osoby zainteresowanej Fundacja TYGIEL wystawia faktury pro forma.

Czy organizowane wydarzenia mają charakter ogólnopolski?

Tak, dotychczas nie podejmowaliśmy się organizacji konferencji naukowych o charakterze lokalnym/regionalnym.

Czy otrzymam potwierdzenie uczestnictwa w konferencji?

Tak, osoby uczestniczące w wydarzeniu otrzymają certyfikat uczestnictwa w konferencji, a uczestnicy prezentujący swoje prace, zaświadczenie o przedstawieniu tematu.