Pracuj z nami

Chcesz wspólnie z nami organizować jedne z najciekawszych konferencji naukowych w Polsce? Zostań Ambasadorem Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubiącą wyzwania, łatwo nawiązującą kontakty i wytrwałą to zapraszamy do współpracy!

Szukamy osób bezpośrednio związanych ze środowiskiem akademickim z każdej części Polski, które pragną zostać Ambasadorami Fundacji TYGIEL i razem z nami podjąć się działań organizacyjnych, reklamowych i promocyjnych.

W ramach współpracy przy konkretnych projektach:

✅ umieścimy informację o Twoim udziale w działaniach organizacyjnych:

na oficjalnych stronach i fanpage’ach oraz w książkach abstraktów Konferencji

✅ otrzymasz podziękowanie za udział w pracach promocyjnych, reklamowych i organizacyjnych

✅ otrzymasz zaświadczenie o członkostwie w Komitecie Organizacyjnym

✅ zyskasz możliwość biernego udziału w wydarzeniu

✅ zdobędziesz nowe umiejętności organizacyjne oraz ciekawe doświadczenie

Czego oczekujemy?

➡️ promocji wydarzeń w Twojej okolicy

➡️ podjęcia działań organizacyjnych przed i/lub w trakcie trwania wydarzenia

➡️ współpracy online i/lub osobiście

Szczegóły współpracy ustalimy indywidualnie, a całość ustaleń zostanie zebrana w indywidualnej umowie o wolontariacie. Dzięki temu nasza współpraca, jak i jej zakres będzie transparentny i z góry ustalony.

Zainteresowany/a?

Zapraszamy do kontaktu: