Komunikat związany z epidemią koronawirusa

Szanowni Państwo,
w związku z wprowadzonym stanem epidemii i ograniczeniem zgromadzeń, byliśmy zmuszeni do zmiany terminu organizowanych przez nas Konferencji:

• XII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2020 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”
• V Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku
• VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia
• Ogólnopolska Konferencja Naukowa Toksyny – przegląd i badania
• Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Psychologia i Psychoterapia – aspekty teoretyczne i praktyczne”
• Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Choroby nowotworowe – profilaktyka, diagnostyka i leczenie”
• Ogólnopolska Konferencja Naukowa OZE – Energia przyszłości
• V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Oblicza miłości. Przeszłość – Teraźniejszość – Perspektywy
• V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Polska Ludowa” 1944-1989. Geneza – Stabilizacja – Kryzys – Upadek
• III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Współcześnie o konsumpcjonizmie. Dylematy i paradoksy
• II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Ochrona środowiska – rozwiązania i perspektywy”
• V Ogólnopolskie Sympozjum Energia „Energetyka na skalę XXI wieku – współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej”
• II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Dzieje i perspektywy kultury
• V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Nanotechnologia wobec oczekiwań XXI w.
• XI Ogólnopolska Konferencja Filozoficzna EPISTEME
• III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych
• VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media
• III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Nutricib Żywność i żywienie – przegląd i badania
• II Ogólnopolska Literacka Konferencja Naukowa “Życie i twórczość polskich pisarzy i poetów”

Nowy termin wydarzeń uzależniony będzie od sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w kraju, w szczególności od zniesienia ww. ograniczeń. O nowych datach poinformujemy Państwa najszybciej jak to możliwe. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, pomimo że nie jest ona od nas zależna.

Prace nad publikacjami rozdziałów do monografii naukowych będą przebiegać zgodnie z przyjętym harmonogramem. Prosimy o przesyłanie prac oraz oświadczeń autorów we wskazanym na stronie terminie. Zakładamy, że wydanie przebiegnie zgodnie z pierwotnie zaplanowanym terminem.

Prosimy o wyrozumiałość. Niemniej jednak jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno mailowo, jak i telefonicznie.
O kolejnych, przesuniętych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco zarówno mailowo, jak i poprzez strony www.