Specjalist(k)a ds. administracyjno-organizacyjnych Fundacja TYGIEL

Fundacja TYGIEL poszukuje pasjonata lub pasjonatki organizacji wydarzeń. Twoim zadaniem będzie komunikacja i współpraca z uczestnikami konferencji naukowych oraz autorami prac naukowych.

Zakres obowiązków:

– kontakt z uczestnikami konferencji krajowych (e-mail/ telefon) w języku polskim;

– przygotowanie komunikatów i materiałów o charakterze informacyjnym i promocyjnym w języku polskim;

– prowadzenie/ moderowanie konferencji w języku polskim.

Oczekiwania:

– gotowość podjęcia zatrudnienia od 3 stycznia 2022 roku;

– łatwość i precyzja w komunikacji;

– umiejętności organizacyjne;

– znajomość poprawnej polszczyzny.

Oferujemy:

– brak nudy i rutyny;

– rozwój umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i praktycznych;

– możliwość realizacji autorskich projektów;

– narzędzia do pracy;

– realny wpływ na działalność Fundacji;

– pracę w miłym otoczeniu;

– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (na początek współpracy na okres 3 miesięcy).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV oraz uzasadnienie dlaczego to właśnie TY jesteś osobą, której szukamy na adres rekrutacja.tygiel@gmail.com

Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2021 r.

Miejsce pracy – Lublin.

Masz pytania? Zadzwoń 510 897 570 ?

Zgłoszenie aplikacyjne musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).