III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wieloaspektowa rzeczywistość pandemii COVID-19 – wyzwania społeczne, gospodarcze i prawne” (online)

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Wieloaspektowa rzeczywistość pandemii COVID-19 – wyzwania społeczne, gospodarcze i prawne”, która odbędzie się 15 grudnia 2022 roku.

Podczas Konferencji poruszymy zagadnienia dotyczące społecznych, gospodarczych i prawnych wyzwań pandemii COVID-19. Wydarzenie kierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz przedstawicieli otoczenia biznesu. Celem Konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz stanu badań między uczestnikami  Konferencji.

Konferencja będzie okazją do rozważań nad tym, w jaki sposób skoordynować działania wskazanych sektorów w dobie pandemii COVID-19 i tuż po niej.

Liczymy na Państwa aktywny udział w wydarzeniu, a także wspólną wymianę doświadczeń i refleksji.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny