VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku” (Lublin/online)

Szanowni Państwo!

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku” ma na celu integrację środowiska naukowego oraz stworzenie forum do dyskusji dla osób reprezentujących różne dziedziny nauki, takie jak: medycyna i nauki o zdrowiu, psychologia, pedagogika, ekonomia, prawo oraz ekologia, a zajmujące się tematyką zdrowia i chorób XXI wieku. Biorąc pod uwagę, iż choroby cywilizacyjne i społeczne wywierają piętno na każdej ze sfer życia ludzi dążymy do stworzenia panelu dyskusyjnego mającego na celu wymianę wiedzy, czego efektem mogłaby być wspólna walka z chorobami cywilizacyjnymi i społecznymi.

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL dołoży wszelkich starań aby to Wydarzenie przyczyniło się do realizacji zakładanych celów wydarzenia, a także zapewni Państwu satysfakcję z udziału oraz miłą atmosferę w gronie specjalistów z różnych dyscyplin naukowych.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.chorobyxxi.pl