V Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Psychologia i psychoterapia w zaburzeniach psychicznych” (online)

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL z ogromną przyjemnością ma zaszczyt zaprosić Państwa na V Ogólnopolską Konferencję Naukową “Psychologia i psychoterapia w zaburzeniach psychicznych”, która odbędzie się 18 maja 2023 roku w formie online. Celem Konferencji jest wspólna refleksja oraz wymiana poglądów między uczestnikami reprezentującymi różne jednostki naukowe, propagowanie idei psychologii oraz prezentacja wyników badań uzyskanych w ramach realizacji prac dyplomowych, doktorskich i własnych projektów naukowych.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość merytorycznej dyskusji na takie tematy, jak m.in.:
• zaburzenia osobowości
• diagnoza i terapia chorób psychicznych
• neuropsychologia i psychologia kliniczna
• psychofizjologia
• metodologia i diagnoza psychologiczna
• psychologia społeczna
• psychologia emocji i motywacji, poznania, uczenia się
• psychopatologia emocji i osobowości

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem.