IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “OZE: Innowacje, Wyzwania i Możliwości” (online)

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „OZE: Innowacje, Wyzwania i Możliwości”, poświęconą szeroko pojętym odnawialnym źródłom energii. Konferencja odbędzie się w dniu 16 listopada 2023 roku w formule online.

Tematyka konferencji skupia się na innowacjach, badaniach i osiągnięciach w dziedzinie odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz na bieżących wyzwaniach i możliwościach związanych z ich rozwojem. Odnawialne źródła energii odgrywają coraz większą rolę w globalnej transformacji energetycznej, a niniejsza konferencja ma na celu zgłębienie tych zagadnień, a także wymianę wiedzy pomiędzy naukowcami, ekspertami, praktykami i decydentami.

Celem wydarzenia jest przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych oraz praktycznych rozwiązań w zakresie OZE. Podczas konferencji omówimy tematy związane z różnymi rodzajami odnawialnych źródeł energii, takimi jak energia słoneczna, energia wiatrowa, energia geotermalna, energia wodna i bioenergia. Poruszymy także kwestie związane z efektywnością energetyczną, magazynowaniem energii, ekonomiką OZE oraz polityką energetyczną.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny