Specjalistka/Specjalista ds. promocji i organizacji wydarzeń naukowych

Jako Fundacja TYGIEL organizujemy szkolenia, konferencje i wydajemy książki. Każdego dnia działamy w obszarze środowiska naukowego, wśród ludzi chętnych do dzielenia się swoją wiedzą i poszerzania własnych kompetencji. Szukamy osoby, która ceni pracę naukową, będzie gotowa zostawić schematy i szablony z innych branż w domu, a następnie razem z nami iść według wytyczonego planu.

Cześć, jestem Kamil,

jeżeli chcesz pracować w moim zespole zapoznaj się z poniższą informacją. Stanowimy grupę osób o różnych kompetencjach i preferencjach, a obecnie kluczowe cechy jakie będą oczekiwane od aplikującej osoby to:
– kreatywność,
– empatia,
– odwaga do zadawania pytań,
– umiejętność pracy zgodnie z instrukcją,
– umiejętność lekkiego pisania w języku polskim,
– dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1),
– gotowość do poszerzania swoich kompetencji,
– motywacja do podejmowania i realizowania wyzwań,
– znajomość i rozumienie funkcjonowania środowiska akademickiego/naukowego.

Zakres obowiązków:
– przygotowanie i realizacja zadań promocyjno-informacyjnych w social media (FB, Instagram, LinkedIn) i innych formach online (tekst, grafika, wideo);
– prowadzenie/moderowanie konferencji w języku polskim i angielskim;
– kontakt z uczestnikami konferencji/szkoleń krajowych i międzynarodowych (e-mail/ telefon) w języku polskim i angielskim;
– przygotowanie komunikatów i materiałów o charakterze informacyjnym i promocyjnym w języku polskim i angielskim;
– pozyskiwanie i współpraca z partnerami zewnętrznymi.

Dodatkowym atutem będzie jedno lub więcej z poniższych punktów:
– – umiejętność tworzenia grafik w serwisie Canva i/lub z użyciem oprogramowania Adobe (PS/Ilu);
– doświadczenie w konfigurowaniu reklam na social media jak np. FB/Instagram, LinkedIn;
– znajomość Google Ads i doświadczenie w konfigurowaniu reklam;
– znajomość obsługi, konfiguracji i analizy w Google Analytics;
– znajomość obsługi Google Search Console;
– znajomość słownictwa specjalistyczne z obszaru nauk medycznych, przyrodniczych, technicznych i/lub ścisłych;

Możliwości:
– udział w tworzeniu przyszłych konferencji i szkoleń,
– zebranie wszechstronnego i bogatego doświadczenia,
– znalezienie satysfakcji z organizacji wydarzeń, które doceniają uczestnicy,
– planowanie i organizacja wydarzeń krajowych i międzynarodowych o charakterze naukowym;

Oczekiwania:
– gotowość podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy w październiku 2023 roku
– umiejętność precyzyjnego i zwięzłego formułowania treści;
– umiejętności organizacyjne;
– znajomość i umiejętność posługiwania się językiem polskim i angielskim;
– znajomość podstawowych pojęć medycznych i przyrodniczych na poziomie akademickim.

Oferujemy:
– ludzkie podejście, w TYGLU nie jesteś „trybikiem w maszynie” albo „słupkiem w excelu”;
– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
– brak nudy i rutyny;
– rozwój umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i praktycznych;
– możliwość realizacji autorskich projektów;
– narzędzia do pracy;
– pracę w miłym otoczeniu.

Praca stacjonarna: Lublin

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV oraz uzasadnienie dlaczego to właśnie TY jesteś osobą, której szukamy na adres k.maciag@fundacja-tygiel.pl

Masz pytania? Zadzwoń 510 897 570

Zgłoszenie aplikacyjne musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).