Program “Ambasadorzy Fundacji TYGIEL” – reaktywacja

Witajcie,

po analizie poprzedniej edycji programu i poznaniu opinii osób, które w niej uczestniczyły zapraszamy studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych do uczestnictwa w nowej odsłonie. Rekrutacja w I turze potrwa do 10 stycznia 2024 r. Aktywności w ramach programu zostały przewidziane na okres od 18 stycznia do 10 lipca 2024 roku.

Program jest kierowany do osób, które chcą jednocześnie: (i) wspólnie z nami organizować jedne z najciekawszych konferencji i szkoleń naukowych w Polsce oraz (ii) poszerzać swoją wiedzę i kompetencje przydatne w pracy naukowej (i nie tylko).

Szukamy osób:

• dobrze zorganizowanych
  • gotowych na wyzwania
  • odpowiedzialnych
  • sumiennych
  • bezpośrednio związanych ze środowiskiem akademickim (student, doktorant, młody pracownik naukowy)

W ramach programu proponujemy:

• możliwość zdobycia przydatnych kompetencji organizacyjnych
  • uczestnictwo w konferencjach naukowych organizowanych przez Fundację TYGIEL
  • uczestnictwo w zamkniętych spotkaniach/szkoleniach dostępnych wyłącznie dla Ambasadorów
  • wsparcie w Twoich działaniach w ramach własnych projektów
  • możliwość rozwoju umiejętności, które mogą zostać wykorzystane w ramach pracy zawodowej
  • wcześniejszy dostęp do informacji wewnętrznych Fundacji TYGIEL
  • potwierdzenie aktywności i kompetencji w formie certyfikatu/zaświadczenia/rekomendacji

Oczekujemy

• wsparcia w pracach organizacyjnych i informacyjnych online i/lub offline zarówno w Lublinie jak i innych miastach Polski

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza https://forms.gle/z7GX9nAegqFPBmjM6

Pytania prosimy kierować na adres: ambasadorzy@fundacja-tygiel.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia z uwagi na ograniczone możliwości organizacyjne.

Zapraszam
Tomasz Mnich