IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauki przyrodnicze na rzecz człowieka i środowiska” (online)

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauki przyrodnicze na rzecz człowieka i środowiska”, która odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku. Z uwagi na obecną sytuację spotkanie przybierze formę online. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim Uczestnikom, członkom Komitetu Naukowego oraz Gościom Honorowym możliwość owocnej dyskusji, a także wzajemnej integracji.

W jaki sposób nauki przyrodnicze pomagają człowiekowi i środowisku? Jakie konsekwencje niosą prowadzone przez naukowców badania? Jakie są najważniejsze osiągnięcia w naukach przyrodniczych w ostatnich latach? Jakie płyną z nich praktyczne korzyści? Czy postęp zawsze jest korzystny? Rolą badacza jest dążenie do zgłębienia wiedzy, poznania sposobu funkcjonowania przyrody, zrozumienia istoty badanego problemu, a także, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki, projektowanie i modyfikacje w określonym celu. Podczas nadchodzącej Konferencji będziemy mogli przedstawić i wysłuchać prac z wielu obszarów nauk przyrodniczych, jak również tych obejmujących inne pokrewne dziedziny nauki.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, a także pasjonatów nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych. Wierzymy, że Konferencja przyczyni się do wymiany wiedzy, inspiracji, czy też nawiązania nowej współpracy.

Zapraszamy do zgłaszania prac naukowych, zarówno przeglądowych, jak i badawczych.

Rejestracja trwa do 8 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie fundacja-tygiel.pl/nauki-przyrodnicze.

Liczymy na Państwa aktywny udział w wydarzeniu, a także wspólną wymianę doświadczeń i refleksji.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny