Warsztat pt.: „Jak z sukcesem aplikować o indywidualne granty w programach krajowych – programy NCBR i NCN” (online)

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie „Jak z sukcesem aplikować o indywidualne granty w programach krajowych – programy NCBR i NCN”, który odbędzie się 7 i 14 listopada 2023 roku w formie online.

Warsztat jest skierowany do badaczy, doktorantów oraz studentów zainteresowanych aplikowaniem o indywidualne granty w programach krajowych.

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z praktycznymi umiejętnościami i strategiami skutecznego aplikowania o indywidualne granty w ramach programów krajowych. Tematyka warsztatów skupi się na omówieniu kluczowych elementów procesu aplikacyjnego, takich jak przygotowanie wniosku, wybór właściwego programu grantowego, dostosowanie projektu do wymogów programu, planowanie budżetu, oraz prezentowanie własnych osiągnięć naukowych i badawczych w sposób atrakcyjny dla komisji oceniającej. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę praktyczną i narzędzia, które pomogą im w skutecznym pozyskiwaniu finansowania na swoje badania i projekty.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem.