Warsztat pt.: „Jak z sukcesem pisać wnioski badawcze w konsorcjach do programów krajowych – programy NCBR i NCN” (online)

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie „Jak z sukcesem pisać wnioski badawcze w konsorcjach do programów krajowych – programy NCBR i NCN”, który odbędzie się 21 i 28 listopada 2023 roku w formie online.

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z kluczowymi aspektami pisania wniosków badawczych w ramach konsorcjów do programów krajowych. Zagadnienia warsztatu skoncentrują się na omówieniu strategii i praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia skutecznych wniosków konsorcjalnych, uwzględniających współpracę między partnerami projektu, zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów i harmonogramu, planowanie budżetu, oraz tworzenie odpowiednich struktur wniosku z uwzględnieniem wymogów programu. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę praktyczną i narzędzia, które pomogą im w skutecznym udziale w projektach konsorcjalnych. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem.