Szkolenie pt.: „My publication in English – doskonalenie pisania akademickiego w języku angielskim”

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu „My publication in English – doskonalenie pisania akademickiego w języku angielskim”, które odbędzie się w dniach 7, 9, 21, 23, 28 maja i 4 czerwca 2024 roku w formie online.

Szkolenie pt. „My publication in English – doskonalenie pisania akademickiego w języku angielskim” to specjalistyczny kurs przeznaczony w szczególności dla młodych naukowców, doktorantów oraz pracowników naukowych, a także osób, które zaczynają swoją przygodę z pisaniem tekstów akademickich, a zwłaszcza publikacji naukowych w języku angielskim.

Są to praktyczne warsztaty pisania naukowego w języku angielskim, które dostarczą uczestnikom niezbędnych narzędzi do skutecznej pracy nad swoimi publikacjami. Zajęcia zostaną przeprowadzone w dwóch etapach:

  • zajęć warsztatowych w grupie (sześć spotkań po 1,5 h)
  • indywidualnych konsultacji (1,5 h) skupiających się na omówieniu dalszych kroków w doskonaleniu pisania akademickiego, jak również zasad poprawności gramatyczno-leksykalnej prac naukowych w języku angielskim. Odbędą się one w okresie 10-30 czerwca 2024 roku (zgłoszenia za pośrednictwem kalendarza online, który zostanie udostępniony najwcześniej w II połowie maja)

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem.