Warsztat: „Test ELISA – kompendium, dobre praktyki, najczęstsze błędy (nowy program merytoryczny)” (online)

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie „Test ELISA – kompendium, dobre praktyki, najczęstsze błędy (nowy program merytoryczny)”, który odbędzie się w dniach 21 i 28 listopada 2024 r. w trybie online.

Technika ELISA stanowi bardzo wartościowe i przydatne narzędzie laboratoryjne. Wpływają na to liczne możliwości zastosowania, wysoka specyficzność oraz łatwa dostępność. Prostota wykonania testu ELISA jest tylko pozorna. Na wielu jego etapach mogą pojawić się różnej natury błędy uniemożliwiające uzyskanie lub odczytanie prawidłowego wyniku. Z uwagi na świadomość powszechnej problematyki związanej z praktycznym wykorzystaniem tej techniki badawczej proponujemy uczestnictwo w intensywnym warsztacie.

Jesteśmy przekonani, że wiedza pozyskana podczas warsztatu pozwoli na podniesienie jakości i skuteczności prowadzonych badań oraz na praktyczne wykorzystanie otrzymanych wskazówek podczas codziennej pracy. W trakcie spotkania każdy Uczestnik będzie miał możliwość zadania pytań zarówno w formie tekstowej, głosowej albo audiowizualnej.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem.