Nowe warsztaty we współpracy z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym

Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL serdecznie zaprasza do udziału w nowych warsztatach zorganizowanych we współpracy z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym:

• Warsztat pt: „Strategia planowania kariery naukowej” odbędzie się 26 września 2023 r. – więcej informacji pod linkiem.
  • Warsztat pt.: „Pozyskiwanie środków na badania, pisanie grantów międzynarodowych z sukcesem” odbędzie się w dniach 17-18 października 2023 r. – więcej informacji pod linkiem.
  • Warsztat pt.: „Międzynarodowe granty indywidualne w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie” odbędzie się w dniach 24-25 października 2023 r. – więcej informacji pod linkiem.
  • Warsztat pt.: „Jak z sukcesem aplikować o indywidualne granty w programach krajowych – programy NCBR i NCN” odbędzie się 7 i 14 listopada 2023 r. – więcej informacji pod linkiem.
  • Warsztat pt.: „Jak z sukcesem pisać wnioski badawcze w konsorcjach do programów krajowych – programy NCBR i NCN” odbędzie się 21 i 28 listopada 2023 r. – więcej informacji pod linkiem.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.